top of page
Buğday hasatı
Hakkımızda

    Rahmetli dedemiz A. Feyzi AYTAÇ, 1940 yılında sıcak demirci olarak şirketi kurmuş, orak, tırpan, çapa ve tırpan üreterek ülkelerin tarımına katkıda bulunmuştur. ilkel pulluklar ve yüzde yüz el yapımı bu ekipmanlarla hatırı sayılır bir ün kazanmıştı. Oğullarıyla birlikte AYTAÇLAR TARIM MAKİNALARI markası altında orak makinesi ve saman makinesi üretimine başlamış ve 1970 yılından sonra bu işi sürdürmüştür.

    III. Kuşak olarak bizlerde merhum dedemizin dürüstlüğüyle, kalitesiyle ve işine duyduğu özgüvenle temellerini attığı saygınlığı, en kıymetli servetimiz bilip, bu şuurla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ana gayemiz; katlandığınız maliyetin karşılığını uzun yıllar sorunsuz çalışarak ve sizlere hizmet ederek ödeyecek kaliteli ve verimli makinalar imal etmektir.

   1986 yılından bu yana BERATTA markası altında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurtuluş ve özgürlük manasına gelen BERAT isti ila tarımın birleşmesinden oluşan BERATTA markasının siz değerli müşterilerimizi hayatın ezici yükünden kurtardığına ve ömrünüze bereket kattığına olan inancımız en temel dinamiklerimizdendir.

bottom of page