top of page

Otomatik Kaşağı

Patentli tasarımız olan ''Kaşağı Makinası’ ‘tüy değiştirme dönemlerinde, mantar vb. durumlarda kaşınma ihtiyacı duyan hayvanı rahatlatır. Sivri ve keskin yerlere sürtünerek kendini yaralamasını önler, süt verimini %15’e kadar artırır.
 
   Elektrikli donanımı içerisinde barındıran ''Kulübe Tasarımı’ ‘gerek hayvanı elektrikten uzak tutması gerekse yağmur ve kar suyundan koruması yönüyle makinamızı rakiplerinden çok daha verimli kılmıştır.
    Kaşınma esnasında hayvanın üzerine daha fazla yük binmesine olanak veren ''Üsten Mafsal’ ‘fırçanın hayvan üzerinde tekerlek gibi dönüp gitmesini yavaşlatmış ve dolayısıyla daha verimli kaşıma sağlamıştır.
    '
'Özel Kauçuk Kablo ve Paslanmaz koruması'',''6 parçalı pres Baskı Fırçası '' ve daha çok ince detayı ile makinanın uzun yıllar sorunsuz çalışarak, katlandığınız maliyetin karşılığını, verim artışı ve kalitesiyle fazlası ile ödediğine olan inancımız tamdır.
Teknik Özellikleri:
* Hayvan dokunduğuna algılayan açı sensörü ile çalışmaya başlayan makinamız 24 saat boyunca kaşınma ihtiyacı duyan hayvanı rahatlatır.
* Kuyruk sıkışması durumunda durur ve ters yöne dönerek kuyruğu kurtarmaya çalışır şayet kurtulmazsa çalışmayı durdurarak beklemeye alır.
* Her çalışmada farklı yöne dönerek fırça kıllarının tek tarafa doğru kavislenmesi engellenir.
* Ağırlık 54kg * En/Boy/Yükseklik:62cm / 52cm / 120cm * Motor:0,18kw /220v./1480d/dk * Redüktör çıkış:31d/dk
* 1 Fırça 25-30 hayvan için idealdir.

İ-0_edited.jpg

Teklif Alın

Lütfen formu doldurup gönder butonuna tıklayın.

Gönderdiğiniz için teşekkürler!

Technical Özellikler:

  • Ağırlık 54kg

  • En/Boy/Yükseklik:62cm / 52cm / 120cm

  • Motor:0,18kw /220v./1480d/dk

  • Redüktör çıkış:31d/dk

bottom of page